Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Stowarzyszenie Rybackie Pojezierza Myśliborskiego

 

Stowarzyszenie Rybackie Pojezierza Myśliborskiego

 

Stowarzyszenie Rybackie Pojezierza Myśliborskiego z siedzibą w Chojnie, powstało w oparciu o ustawę z dnia 3 kwietnia 2009 r. o wspieraniu zrównoważonego rozwoju rektora rybackiego z udziałem Europejskiego Funduszu Rybackiego (Dz. U. Nr 72, poz. 619). W skład Stowarzyszenia wchodzą gminy: Chojna, Banie, Moryń, Myślibórz, Lipiany, Gryfino, Cedynia, Rybacka Spółdzielnia „Regalica”, Polski Związek Wędkarski Szczecin, PZW Gorzów Wlkp., Moryńskie Towarzystwo Wędkarskie, Stowarzyszenie Przyjaciół Morynia i jeziora Moryńskiego, Klub płetwonurków ”ASTACUS” a takie osoby prywatne uprawnione do rybactwa.

Lokalna Strategia Rozwoju Obszarów Rybackich Stowarzyszenia Rybackiego Pojezierza Myśliborskiego przygotowana została w ramach działań Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój Sektora Rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów Rybackich 2007-2013”.

Lokalna Strategia Rozwoju Obszarów Rybackich (LSROR) określa cele ogólne i szczegółowe oraz środki służące do osiągnięcia zakładanych celów i rodzajów operacji, które mogą uzyskać wsparcie w ramach wdrażania LSROR, a także ich przewidywalnego wpływu na środowisko.

Opracowane działania i zadania będzie realizowało powołane w tym celu Stowarzyszenie Rybackie Pojezierza Myśliborskiego, na obszarze swojego działania.

data wpisu do KRS: 27.11.2009r, numer KRS: 0000342799

 

LSROR

do pobrania poniżej

Strategia

Strona główna

Licznik odwiedzin

12172795

Opracowanie graficzne
Centrum Informacji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl Deklaracja dostępności

Obsługa techniczna
ALFA TV