Dziś jest: Sobota 29 kwietnia 2017, imieniny: Piotra i Pawła

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Jesteśmy"

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych
„Jesteśmy”

zostało zarejestrowane w KRS 2 października 2006r. Powstało, by wspierać osoby z różnymi rodzajami  niepełnosprawności oraz ich rodziny. Siedziba Stowarzyszenia mieści się w Środowiskowym Domu Samopomocy w Chojnie przy ul. Orląt 10. Członkami Stowarzyszenia są rodzice dzieci i dorosłych niepełnosprawnych, jak również inne osoby, które chcą społecznie działać na rzecz osób niepełnosprawnych. Dzięki zapałowi tych społeczników oraz współpracy ze Środowiskowym Domem Samopomocy, innymi instytucjami i wolontariuszami, udało się zorganizować wiele interesujących imprez : Bal Karnawałowy, Plener Plastyczny, Dzień Dziecka, Sportowe  Igraszki, Spotkania z Teatrem. Był też wspólny wyjazd na turnus rehabilitacyjny do Niechorza oraz wycieczki np. do Świerkocina. Jednak działalność Stowarzyszenia to nie tylko organizowanie imprez, ale również cykliczne zajęcia warsztatowe, rehabilitacyjne, poradnictwo psychologiczne  oraz wsparcie i pomoc rodzinom dotkniętym problemem niepełnosprawności, w przezwyciężaniu codziennych trudności.


Najwyższą władzą Stowarzyszenia jest Walne Zebranie Członków.
Zarząd Stowarzyszenia
stanowią:
Prezes - Jolanta Fajbuś                                
Wiceprezes - Stanisława Bilska                           
Skarbnik - Małgorzata Rumbuć                       
Członek Zarządu - Tomasz Łukasiewicz                      
Członek Zarządu - Agnieszka Horwat-Makowska      


Majątek Stowarzyszenia stanowią przede wszystkim składki członkowskie (10 zł miesięcznie), opłaty wpisowe ( 10 zł jednorazowo) oraz darowizny i dotacje. Największym bogactwem  Stowarzyszenia są chęć działania na rzecz  osób niepełnosprawnych, zapał, otwarte umysły i wrażliwe serca.
 


Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Jesteśmy”  serdecznie zaprasza do współpracy wszystkich chętnych, którym nie jest  obojętny  los osób niepełnosprawnych!


Kontakt:
Środowiskowy Dom Samopomocy
Chojna, ul. Orląt 10 (Osiedle Lotnisko)
tel. 91 402 20 51 - ( pn. - pt. w godz. 7.15 - 15.15)

Statu Stowarzyszenia

 
 
Strona główna
BIP
BIP

elektroniczny samorząd

Licznik odwiedzin

6867237

Opracowanie graficzne
Biuro Promocji w Chojnie Maciej Ostrowski e-mail: nastrone@chojna.pl

Obsługa techniczna
ALFA TV