Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Mambo -MAgical Music BOx COMENIUS - PARTNERSKIE PROJEKTY SZKÓŁ

W projekcie biorą udział cztery szkoły:

Szkoła Podstawowa im. Wspólnej Europy w Nawodnej bierze udział w programie partnerskim Comenius- Mambo -MAgical Music BOx, który rozpoczął się 1 sierpnia 2012r, a zakończy 31 lipca 2014r. Program nastawiony jest na uatrakcyjnienie zajęć w szkole i form spędzana czasu wolnego oraz integrację społeczności szkolnej: uczniów, rodziców i nauczycieli. Środkiem do osiągnięcia tego celu ma być muzyka. Pozwoli ona na rozwój talentów, osobowości i  samorealizację uczniów.

Uczniowie tych szkół poznają kulturę państw partnerskich: piosenki, tańce i instrumenty muzyczne, charakterystyczne dla danego kraju. Odwiedzą siebie nawzajem w ramach wymiany młodzieży. Współpraca umożliwi również kształcenie znajomości języka angielskiego i  umiejętności posługiwania się nim, na co dzień, ponieważ w tym języku uczniowie komunikują się ze sobą. Jednym z elementów programu jest wizyta w szkołach partnerskich. Nauczyciele i  uczniowie ze Szkoły w Nawodnej odwiedzili już partnerów w Turcji i Danii. U siebie gościli Turków, Bułgarów i Duńczyków.

Okres realizacji projektu od 01.08.2012 do 31.07.2014 r. Wartość projektu 20 tys. euro tj. około 81.700 zł.

mambo_galeria Galeria

Strona główna

Licznik odwiedzin

12172848

Opracowanie graficzne
Centrum Informacji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl Deklaracja dostępności

Obsługa techniczna
ALFA TV