Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyjazd integracyjnt nad morze

Projekt „Praca socjalna kluczem do walki z bezradnością rodzin  współfinansowany
przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

W miesiącu  wrześniu (6-8.09.2013) Ośrodek Pomocy Społecznej w Chojnie  zorganizował wyjazd integracyjny nad morze dla wszystkich uczestników projektu - 17 osób + osoby z otoczenia, członkowie rodzin oraz kadra OPS, razem wyjechało 44 osoby. Wyjazd integracyjny połączony był z warsztatami wychowawczymi dla rodziców, obejmującymi również zagadnienia równości płci, dla dzieci były prowadzone odrębne zajęcia w formie zabaw i zajęć edukacyjnych.

Wyjazd był bardzo udany, dla niektórych osób był to pierwszy w życiu wyjazd nad morze, co zapadło w ich pamięci. Zajęcia odbywały się po śniadaniu od 9.00 do 15.00 z przerwą na obiad, potem uczestnicy mieli czas dla swoich rodzin. Wieczorami odbywało się wspólne spotkanie wszystkich uczestników i ich rodzin z kadrą OPS-u, co bardzo wszystkich zbliżyło i pozwoliło na przełamanie barier w relacjach pracownik - uczestnik.

Strona główna

Licznik odwiedzin

12172864

Opracowanie graficzne
Centrum Informacji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl Deklaracja dostępności

Obsługa techniczna
ALFA TV