Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Festyn Rekreacyjny - Aktywnie i Twórczo - Chojna 2012

„FESTYN REKREACYJNY - AKTYWNIE I TWÓRCZO - CHOJNA 2012”, to przedsięwzięcie stwarza wa-runki do integracyjnych działań, z naszym niemieckim sąsiadem, m.in. w zakresie: szeroko pojmo-wanej kultury, rekreacji i sportu. Początki całego przedsięwzięcia sięgają 1994 roku, gdy miasto CHOJNA obchodziło 750-lat swojego istnienia. Wtedy to po raz pierwszy zaprosiliśmy do udziału w obchodach gości z Niemiec. Od tamtego czasu impreza ta stała się tradycją, organizowaną co-rocznie w miesiącu czerwcu. Celem realizowanego przedsięwzięcia jest poprawa wzajemnych sto-sunków będących podstawą stałej, stabilnej współpracy z zagranicznym partnerem. Planowane działania wzmacniają pojęcie regionalnej identyfikacji i przyczyniają się do lepszego poznania się mieszkańców strefy przygranicznej.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Celu 3 „Europejska Współpraca Terytorialna”  – „Współpraca Transgraniczna” Krajów – Meklemburgia Pomorze Przednie / Brandenburgia i Rzeczypospolitej Polskiej (Województwo Zachodniopomorskie) 2007-2013.

Strona główna

Licznik odwiedzin

11254206

Opracowanie graficzne
Centrum Informacji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl Deklaracja dostępności

Obsługa techniczna
ALFA TV