Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Świetlice wiejskie w Zatoni Dolnej i Mętnie

Projekt pn:  „Remont i przebudowa budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Zatoń Dolna oraz wymiana pokrycia dachowego na budynku świetlicy wiejskiej w Mętnie” zrealizowany ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Oś 3. Jakość życia na obszarach wiejskich i różnicowanie gospodarki wiejskiej; Odnowa i rozwój wsi.

Projekt realizowany był w dwóch etapach. W ramach I etapu wykonana została wymiana pokrycia dachowego na budynku świetlicy wiejskiej w Mętnie; przebudowa uszkodzonego komina C.O.; naprawa konstrukcji dachu z uzupełnieniem elementów murowych na połączeniu. II etap projektu dotyczył świetlicy wiejskiej w Zatoni Dolnej. Wykonano: roboty rozbiórkowe ganku, izolację fundamentów, posadzki, stolarkę okienną, kominy, tynki, ocieplenie elewacji, remont dachu, chodnik, wzmocnienie muru oporowego, izolację szamba, instalację sanitarną, wodno-kanalizacyjną, elektryczną i c.o., przebudowę ścianek działowych na poddaszu. Remonty realizowano w okresie: od 14.10.2009 do 25.12.2011 r. Całkowita wartość projektu - dwóch etapów: 405.649,29 zł, w tym dofinansowanie: 245.309,00 zł.


Strona główna

Licznik odwiedzin

11254397

Opracowanie graficzne
Centrum Informacji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl Deklaracja dostępności

Obsługa techniczna
ALFA TV