Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

28. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!

"Odzywamy się do Was, ponieważ wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnego, 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! To niezwykłe wydarzenie nie może odbyć się bez Was, bez Waszej energii, pomysłów i zaangażowania, więc z końcem lata bierzemy się do dzieła!

Dziękując Wam jeszcze raz za poprzedni Finał, mamy nadzieję, że w tym roku zagramy jeszcze głośniej, jeszcze piękniej i że nasi wolontariusze z czerwonymi serduszkami będą widoczni na całym świecie. " (WOŚP 2020)

Chojeński sztab nr 4214 serdecznie zaprasza chętnych wolontariuszy dp pracy podczas kolejnego Finału. Czekamy także na artystów, zespoły, grupy taneczne, które zechcą się zaprezentowac na naszej scenie. Od ponad dwudziestu lat angażujemy się w działąnia na rzecz WOŚP. Zachęcamy do wspólpracy strażaków, stowarzyszenia, przedsiębiorców, mieszkańców. Prosimy o pomoc w przygotowaniu oprawy koncertów, ciepłego posiłku dla wolntariuszy, herbaty, kakao itp.

Informacje  91 402 20 01

Szef sztabu Barbara Andrzejczyk - Centrum Kultury w Chojnie

Strona główna

Licznik odwiedzin

10102083

Opracowanie graficzne
Centrum Informacji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl

Obsługa techniczna
ALFA TV

Deklaracja dostępności