Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Ankieta Programu MIESZKANIE PLUS

Szanowni Państwo!
Informujemy, że Gmina Chojna przystąpiła do realizacji programu MIESZKANIE PLUS. W ramach programu w ustalonej na terenie naszego miasta lokalizacji, planowane jest powstanie budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Program Mieszkanie Plus umożliwia powstanie mieszkań na wynajem.

Podstawowym kryterium, które będzie musiał spełnić przyszły najemca jest tzw. zdolność czynszowa, która określa możliwości finansowe rodziny pod kątem terminowego opłacania czynszu o danym metrażu.

W zakres pakietu MIESZKANIE PLUS wchodzi program dopłat do czynszu MIESZKANIE NA START. Wysokość dopłat do opłaty czynszowej będzie zależeć od kryterium dochodowego w rodzinie i ilości osób. 

Niniejsza ankieta pomoże określić skalę zainteresowania rządowym programem MIESZKANIE PLUS wśród mieszkańców Gminy Chojna. Udzielone informacje będą przydatne przy opracowywaniu ewentualnej koncepcji wdrażania ww. programu i planowaniu realizacji kolejnych etapów przedsięwzięcia.

Prosimy o wypełnienie załączonej ankiety i dostarczenie jej w terminie do 30 czerwca 2019 r. do sekretariatu (pokój nr 12) Urzędu Miejskiego w Chojnie, listownie lub pocztą elektroniczną na adres info@chojna.pl.
 

Ankieta Programu MIESZKANIE PLUS

 

 

Strona główna

Licznik odwiedzin

12172900

Opracowanie graficzne
Centrum Informacji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl Deklaracja dostępności

Obsługa techniczna
ALFA TV