Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Turniej Charytatywny dla Oskara Mroza

Trwają przygotowania do akcji charytatywnej "Dla Oskara" organizowanej przez Stowarzyszenie "Jesteśmy", Środowiskowy Dom Samopomocy przy wsparciu przyjaciół, rodziny, mieszkańców a także urzędu Miejskiego,Centrum Kultury w Chojnie., Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Chojnie i wielu osób.Cykl imprez sportowych rozpoczyna się dn. 11 maja Charytatywnym Turniejem Piłki Siatkowej  w Nawodnej a kończy Charytatywną Sztafetą Rowerową w Chojnie.

Akcję na rzecz Oskara wspiera piłkarz światowej sławy Kuba Błaszczykowski. Znany z działalności charytatywnej  człowiek o wielkim sercu, który zawsze chętnie pomaga innym. Jest założycielem Fundacji "Ludzki Gest", która wspiera dzieci i młodzież. a dzisiaj wspiera także Oskara. Otrzymana koszulka z jego autografem i wpisem "Dla Oskara" jest do nabycia podczas imprez sportowych. Prosimy przedsiębiorstwa, instytucje, osoby prywatne, które chciałyby wziąć udział w aukcji o oferty zapowiadające przekazanie konkretnej kwoty na rehabilitację Oskara. Licytacja i przekazanie koszulki odbędzie się podczas Charytatywnej Sztafety 17 maja. Szczegóły zostaną podane wkrótce przez organizatora imprezy.

Kolejnym sportowcem, który włączył się do akcji charytatywnej „Dla Oskara" jest Bartosz Kurek - złoty medalista mistrzostw świata oraz najlepszy siatkarz 2018 roku. Koszulka z jego autografem będzie do nabycia na licytacji podczas Charytatywnej Sztafety w dniu 17 maja.

Dyrektor Centrum Kultury w Chojnie
Barbara Andrzejczyk

 

Strona główna
BIP
BIP

Licznik odwiedzin

9615051

Opracowanie graficzne
Centrum Informacji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl

Obsługa techniczna
ALFA TV

Deklaracja dostępności