Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Piknik ekologiczny WYMIEŃ ODPADY ZA SADZONKĘ - GALERIA

2021-07-25 14:18:21

17 lipca 2021 roku na placu zielonym przy chojeńskim ratuszu odbył się piknik ekologiczny pn. ,,WYMIEŃ ODPADY ZA SADZONKĘ”. Piknik miał na celu podnoszenie świadomości społecznej o selektywnym zbieraniu surowców, które mogą być ponownie wykorzystywane nie tylko przez zakłady produkcyjne, ale w każdym domu.

Podczas pikniku zostały rozstrzygnięte dwa konkursy ekologiczne: „Recykling = drugie życie odpadów” oraz „Odpady”. W trakcie imprezy można było wymienić wyselekcjonowane odpady (puszki lub zużyte baterie) na sadzonki kwiatów i krzewów m.in. funkia hosta, berberysy, lawendy, krzewinki, jeżówki, żurawki, rozplenice japońskie, miskanty chińskie i wiele innych, które upiększyły nasze ogrody. Dzieci wspólnie z rodzicami brały udział w grach i zabawach, ucząc się prawidłowej segregacji oraz zasad postępowania z odpadami. Dziecko biorące udział w konkursach otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

piknik_ekologiczny_2021Strona główna

Licznik odwiedzin

11386654

Opracowanie graficzne
Centrum Informacji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl Deklaracja dostępności

Obsługa techniczna
ALFA TV