Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Recykling = drugie życie odpadów - WYNIKI KONKURSU EKOLOGICZNEGO

2021-07-23 13:27:50

17 lipca podczas Pikniku Ekologicznego rozstrzygnięto konkurs pt. „Recykling = drugie życie odpadów”, którego koordynatorkami były Jolanta Lis i Paulina Turkiewicz z Urzędu Miejskiego w Chojnie. Celem konkursu było zwrócenie uwagi na ważne w dzisiejszym świecie problemy związane z niekorzystnym wpływem odpadów, zachęcanie do świadomego korzystania z zużytych materiałów oraz ponownego ich wykorzystywania. Uczestnicy swoją pomysłowością udowodnili, że przeznaczone do wyrzucenia rzeczy tylko z pozoru są bezwartościowe, że dzięki naszemu zaangażowaniu możemy nadać im drugie życie.

Burmistrz Gminy Chojna - Barbara Rawecka przekazała atrakcyjne nagrody, podkreślając znaczenie tego typu akcji, które w przyszłości pozwolą ograniczyć liczbę odpadów w naszym otoczeniu.

Laureatami konkursu zostali: Łukasz Dąbrowski (opiekun Paweł Kołodziej), Karina Juszczak, Robert Burdek (opiekun Anna Kaleta). Dodatkowo wyróżniono Grzegorza Tomkiewicza (opiekun Paweł Kołodziej), Aleksandrę i Izabelę Kokoszko, Julię i Huberta Ignaczak.

Gratulujemy uczestnikom i zachęcamy wszystkich do segregowania śmieci lub ponownego - kreatywnego ich wykorzystywania.

Poniżej prezentujemy nagrodzone prace.
Maja Rumbuć - opiekun plastyczny konkursu.Strona główna

Licznik odwiedzin

12173025

Opracowanie graficzne
Centrum Informacji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl Deklaracja dostępności

Obsługa techniczna
ALFA TV