Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

KRUS INFORMUJE

2020-03-24 20:37:01

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Koszalinie, informuje, iż w ramach prowadzonych działań prewencyjnych na rzecz społeczności wiejskiej udostępnia materiały dotyczące zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych oraz wiedzy na temat zagrożeń wypadkowych.

W najbliższym czasie, na stronie internetowej oraz oficjalnym koncie Facebook'a Kasy, zostaną zamieszczone zaproszenia i informacje zachęcające beneficjentów KRUS do poszerzenia wiadomości związanych z bezpieczeństwem podczas wykonywania pracy rolniczej.

Jednocześnie nadmieniamy, że dla najmłodszych mieszkańców wsi dostępny jest kurs e-learningowy pt. „Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy", którego celem jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich. Program w nowoczesnej formie przybliża zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia.

Ponadto nadmieniamy, że dla rolników zostały opracowane listy kontrolne, dzięki którym będą w stanie zidentyfikować zagrożenia wypadkowe.Strona główna

Licznik odwiedzin

11734654

Opracowanie graficzne
Centrum Informacji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl Deklaracja dostępności

Obsługa techniczna
ALFA TV