Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Tytuł Szkoły Uczącej Się - certyfikat jakości nauczania i uczenia się uczniów uzyskała Szkoła Podstawowa nr 2 w Chojnie

2019-11-26 21:52:33

Cztery lata ciężkiej, aczkolwiek satysfakcjonującej, pracy przyniosły wspaniały owoc – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie zdobyła wyjątkowy Tytuł Szkoły Uczącej Się – certyfikat jakości nauczania i uczenia się uczniów . Praca społeczności szkolnej, która pozwoliła na zdobycie tak cennego tytułu, koncentrowała się na pogłębianiu rozumienia oceniania kształtującego poprzez pracę ze strategiami OK i wprowadzanie podstawowych praktyk profesjonalnej pracy nauczycieli. 

Ważny dla wszystkich dzień rozpoczął Panel Koleżeński, czyli obserwacja i dokładne omówienie fragmentów kilku prowadzonych w szkole lekcji. Do udziału w panelu zaproszeni zostali dyrektorzy i nauczyciele z wielu szkół wojewódzkich. 

Następnie w obecności gości, czyli lokalnych władz, instytucji, organizacji i stowarzyszeń podsumowano dokonania szkoły w trakcie uczestnictwa w Całościowym Rozwoju Szkół, dyskutowano o czynnikach pomagających w uczeniu się, by wreszcie dokonać oficjalnego wręczenia Tytułu Szkoły Uczącej Się.

Społeczność SP2 w Chojnie czuje się niezwykle dumna z otrzymania Tytułu, gdyż stanowi on wyjątkową i wspaniałą formę docenienia wysiłków wszystkich związanych z procesem uczenia się.

 Strona główna

Licznik odwiedzin

10145753

Opracowanie graficzne
Centrum Informacji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl

Obsługa techniczna
ALFA TV

Deklaracja dostępności