Uroczyste otwarcie Marchijskiego Szlaku Wędrownego i Ścieżki Zdrowia

2018-05-03 14:32:08

Ścieżka Zdrowia „Złapać Oddech”
Dnia 5 maja 2018 r. o godz. 10.00 odbędzie się Uroczyste otwarcie „Märkischen Bergwanderpark” („Marchijski Szlak Wędrowny”) oraz „Gesundheitsweg” („Ścieżka Zdrowia”) przy Fachklinik und Moorbad Bad Freienwalde GmbH, Gesundbrunnenstraße 33, 16259 Bad Freienwalde.

Tego dnia nie będzie brakowało również emocji sportowych! o godz. 11.00 odbędzie się „I Polsko-Niemiecki bieg po schodach”. Występ Kapeli „Revir” pod kierownictwem Roberta Górskiego umili wszystkim przybyłym czas.

Wiemy, że zdrowie jest dla człowieka wartością naczelną. Każde życzenia składane najbliższym zawiera tę prośbę. Wiele osób już wie, że wypoczynek wśród drzew przywraca siły. „Gesundheitsweg”Ścieżka Zdrowia „ Złapać oddech”, jest trasą turystyczną dla pieszych poszukujących relaksu, odpoczynku lub wyciszenia, która prowadzi przez przepiękny rezerwat krajobrazowy. Jest to pięciokilometrowy spacer trwający dwie godziny, to dokładnie ten czas który należy spędzić w lesie aby poczuć odczuwalne efekty wpływu lasu na zdrowie. Na Ścieżce Zdrowia zostało przygotowanych 11 ofert, które powinny pomóc w uzyskaniu pozytywnej energii, odzyskania równowagi wewnętrznej, po prostu złapać oddech. Ścieżka jest stworzona w formie okręgu i kończy się zaledwie kilka metrów od „Kurfürstenquelle” (Żródełko Książęce) oraz ścieżki terapii wodnej „Kneipp-Strecke”. 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH!

Więcej informacji udziela (również w języku polskim)

Informacjaturystyczna Bad Freienwalde 
Uchtenhagenstraße 3
16259 Bad Freienwalde
Tel.: +49 (0) 3344 150890

 Strona główna
BIP
BIP

Licznik odwiedzin

8532708

Opracowanie graficzne
Biuro Promocji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl

Obsługa techniczna
ALFA TV