Dziś jest: Sobota 15 grudnia 2018, imieniny: Celiny i Waleriana

VII edycja Przeglądu Pieśni Patriotycznych

2017-11-10 10:45:01

Śpiew porywa nas wszystkich, jest niesamowitym przenośnikiem ważnych treści tj. patriotyzm - miłość do ojczyzny, jej historii oraz barw narodowych. VII edycja naszego Przeglądu Pieśni
Patriotycznych była przepełniona wspaniałymi występami, bogatymi w treść i aranżację, które  zapoczątkowały dzieci z Bajkowego Przedszkola Miejskiego w Chojnie.

Na scenie zaprezentowali się również wykonawcy z  gmin Moryń, Mieszkowice, Trzcińsko Zdrój, Chojna oraz Gryfino. Okazuje się, że wartości patriotyczne można przekazywać osobom w każdym wieku, czego dowodem jest wczorajszy przegląd, na którym każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz statuetkę. Jury składające się z instruktorów postanowiło przyznać nagrodę GRAND PRIX Łukaszowi Tokarskiemu (Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich w Gryfinie). Dodatkowo nagrodę Dyrektora Centrum Kultury w Chojnie otrzymali: Aleksandra Pietrucha (Centrum Kultury w Chojnie) Karina Sobczyńska (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chojnie) Rafał Kowal (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie) Przegląd poprowadziła Dyrektor Centrum Kultury w Chojnie Barbara Andrzejczyk, natomiast nagrody wręczali Burmistrz Gminy Chojna Adam Fedorowicz wraz z zastępcą Wojciechem Długoborskim.

 Strona główna
BIP
BIP

Licznik odwiedzin

8458599

Opracowanie graficzne
Biuro Promocji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl

Obsługa techniczna
ALFA TV