Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Otwarty konkurs ofert na prowadzenie Tymczasowego Punktu Przetrzymywania Zwierząt w Gminie Chojna

2019-12-09 19:41:49

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego pn. „Zapewnienie opieki nad bezdomnymi zwierzętami i zapobieganie bezdomności zwierząt poprzez prowadzenie Tymczasowego Punktu Przetrzymywania Zwierząt w Gminie Chojna  w okresie od dnia podpisania umowy do 31 grudnia 2020 roku."

Inne zastosowanie słoików w Chojeńskim Korczaku

2019-12-09 15:48:58

W naszej placówce staramy się tak organizować edukację, by każdy mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego. Czasem są to warsztaty, czasem projekty, czasem żywe lekcje - wszak jesteśmy szkołą z bogatą historią i nosimy imię wielkiego człowieka, a to zobowiązuje... Ponadto od niemal dziesięciu lat wdrażamy efekty programu „Ocenianie kształtujące w Szkole Uczącej Się”. To dzięki staraniom naszej szkoły, wtedy jeszcze gimnazjum, w 2014 r. gmina Chojna otrzymała tytuł Samorządu Przyjaznego Szkole Rozwijającej Uczenie się Uczniów.

Razem damy radę - 50. Rocznica powstania Ehm Welk Oberschule w Angermünde

2019-12-06 14:17:41

Delegacja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Chojnie uczestniczyła w uroczystości 50. Rocznicy powstania Ehm Welk Oberschule w Angermünde.  Z tej okazji zostaliśmy zaproszeni na uroczyste obchody, wspólne świętowanie oraz zwiedzanie szkoły. Uroczystość otworzył wieloletni Dyrektor Ehm Welk Oberschule Pan Frank Bretsch, który w swoim wystąpieniu przypomniał historię szkoły, patrona pisarza Ehm Welka oraz podkreślił blisko dwudziestoletnią współpracę z naszą szkołą, dziękując za zaangażowanie nauczycieli, uczniów i rodziców. Bardzo dobre relacje zostały nawiązane dzięki nauczycielce języka niemieckiego Pani Danucie Mikołajczyk, która od początku wspiera nas od strony językowej.

XX Jubileuszowy Konkurs Literacki RYMY

2019-12-06 14:13:04

XX Jubileuszowy Konkurs Literacki – RYMY, organizowany przez Szkołę Podstawową  im. Wspólnej Europy w Nawodnej, w tym roku przebiegał pod hasłem: „Deszczem pisane...”. Jego rozstrzygnięcie odbyło się 4 grudnia 2019r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnie. Zaproszenie na uroczysty jubileusz konkursu przyjęli Burmistrz Gminy Chojna Pani Barbara Rawecka, zastępca Burmistrza Gminy Chojna Pan Marcin Pisanko, Dyrektor Centrum Kultury w Chojnie Pani Barbara Andrzejczyk, redaktor naczelny Gazety Chojeńskiej Pan Robert Ryss.

INFORMACJA

2019-11-27 16:03:50

Tytuł Szkoły Uczącej Się - certyfikat jakości nauczania i uczenia się uczniów uzyskała Szkoła Podstawowa nr 2 w Chojnie

2019-11-26 21:52:33

Cztery lata ciężkiej, aczkolwiek satysfakcjonującej, pracy przyniosły wspaniały owoc – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie zdobyła wyjątkowy Tytuł Szkoły Uczącej Się – certyfikat jakości nauczania i uczenia się uczniów . Praca społeczności szkolnej, która pozwoliła na zdobycie tak cennego tytułu, koncentrowała się na pogłębianiu rozumienia oceniania kształtującego poprzez pracę ze strategiami OK i wprowadzanie podstawowych praktyk profesjonalnej pracy nauczycieli. 

Motomikołaje 2019

2019-11-25 23:34:56

Skarby Unesco w Grecji

2019-11-25 13:13:38

Uczniowie i nauczyciele  Szkoły Podstawowej im. Wspólnej Europy w Nawodnej w pierwszym tygodniu listopada, wyjechali do greckiej szkoły -7ο Δημοτικ? Σχολε?ο Κερατσιν?ου w Kieratsini (gr. Κερατσ?νι), aby wziąć udział w spotkaniu projektowym Erasmus+ „ Our national treasures through the eyes of children”. Kieratsini położone jest blisko portu Pireus i niedaleko Aten. Było to czwarte spotkanie uczestników programu.

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 253   następne »
Strona główna
BIP
BIP

Licznik odwiedzin

9391111

Opracowanie graficzne
Centrum Informacji w Chojnie e-mail: nastrone@chojna.pl

Obsługa techniczna
ALFA TV

Deklaracja dostępności