Dziś jest: Środa 08 lutego 2012, imieniny: Jana i Piotra

Udana akcja ŚDS

2009-07-02 15:18:24


M. Korzeniec dziękuje Stowarzyszeniu Douzelage za pomoc

Pełnym sukcesem dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Chojnie zakończyła się akcja sprzedaży malowanych ręcznie kartek świątecznych przygotowanych przez  uczestników  tamtejszych warsztatów.

Kartki trafiły w ręce jury Stowarzyszenia Douzelage, które wybrało cztery, wg nich najlepsze, projekty.

Malowane kartki zostały wydrukowane i rozprowadzone wśród członków kilkunastu krajów skupionych w Douzelage. Zebrane w ten sposób pieniądze zostały przeznaczone na zakup kilku rzeczy do  Środowiskowego Domu Samopomocy, na które zazwyczaj brakowało pieniędzy w budżecie. 

ŚDS wzbogacił się m.in. o bieżnię treningową, namiot  i wielki parasol ogrodowy, a także w gry i albumy do zdjęć. Małgorzata Korzeniec, kierownik ŚDS serdecznie podziękowała zarządowi Stowarzyszenia Douzelage za pomoc w realizacji  projektu.


Przedmioty zakupione za zarobione pieniądze


Bieżnia treningowa


Jedna ze świątecznych kartek rozprowadzana w kilkunastu krajach




+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:
Wpisz kod:   

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.



Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Strona główna
BIP

Licznik odwiedzin

1638957

Opracowanie graficzne
Biuro Promocji w Chojnie Maciej Ostrowski

Obsługa techniczna
ALFA TV