Dziś jest: Środa 08 lutego 2012, imieniny: Jana i Piotra

Opłatek dla samotnych

2008-12-23 11:54:52

Z inicjatywy gminnych władz oraz kierownictwa Ośrodka Pomocy Społecznej, w poniedziałek 22 grudnia odbyła się wigilia dla osób bezdomnych, ubogich i samotnych.

Współorganizatorami  spotkania był także ŚDS oraz Koła Gospodyń Wiejskich z Krzymowa, Godkowa i Grzybna, które przygotowały  smakowite, wigilijne potrawy oraz piękne ozdoby na stół. 

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Grzybnie własnoręcznie wykonali kartki z życzeniami świątecznymi dla wszystkich przybyłych gości.

Wszystkim przybyłym osobom serdeczne życzenia świąteczne  złożył burmistrz Adam Fedorowicz, Pani Agnieszka Horwat-Makowska - kierownik OPS w Chojnie oraz radna Pani  Ryszarda Bekier. Jak nakazuje tradycja, wspólnie  podzielono się opłatkiem .

Miłą niespodzianką  dla wszystkich był występ przedszkolaków, które pięknie zaśpiewały kilka kolęd


.

 



+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:
Wpisz kod:   

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.



Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Strona główna
BIP

Licznik odwiedzin

1639074

Opracowanie graficzne
Biuro Promocji w Chojnie Maciej Ostrowski

Obsługa techniczna
ALFA TV